![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2016/04/UEATRO-1.jpg)
Τοπικά
Τρίτη παράσταση της Θεατρικής Ομάδας της Λαογραφικής Αρχαιολογικής Εταιρείας Ελασσόνας
Μετά την αναμενόμενη επιτυχία των δύο παραστάσεων και την απαίτηση του θεατρόφιλου κοινού για τρίτη παρουσίαση του έργου , η Θεατρική Ομάδα της Λαογραφικής Αρχαιολογικής Εταιρείας Ελασσόνας ομόφωνα αποφάσισε να παρουσιάσει την επιθεώρηση ” Ζήτω που τρελαθήκαμε ” , την Πέμπτη 14 – 4 – 2016 ( τρίτη παράσταση ) στην αίθουσα θεάτρου ” Βασιλείου Φαρμάκη ” στις 8:30 μ.μ.