![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2024/01/dj-2.jpg)
Νέα
Κοπή πίτας με μουσικές και χαμόγελα από το Σύλλογο Επαγγελματιών Δισκοθετών Λάρισας
Την Τρίτη 23 Ιανουαρίου 2024, πραγματοποιήθηκε σε θερμό και ευχάριστο κλίμα η κοπή πίτας για το 2024 από το Σύλλογο επαγγελματιών δισκοθετών – Dj Νομού Λάρισας ΣΕΔιΛ στο café Vesta.
Αμέσως μετα ο πρόεδρος και τα μέλη του συλλόγου δήλωσαν:”Ευχόμαστε ολόψυχα τα τρία μέλη του Συλλόγου που βρήκαν τα φλουριά (Θύμιος Βούντας, Αντώνης Κανέλλος, Κώστας Μελιτζάνης) να είναι εξίσου και ακόμα περισσότερο τυχερά σε κάθε τομέα της ζωής τους”.
![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2024/01/420106119_390824053467761_9126511113898321500_n-852x1024.jpg)
![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2024/01/dj-1-768x1024.jpg)
![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2024/01/dj-3-768x1024.jpg)