![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2018/12/DSCN0583.jpg)
Νέα
Ο Ηλίας Βρεττός άναψε το Χριστουγεννιάτικο δέντρο στην Ελασσόνα
Μέσα σε γιορτινή ατμόσφαιρα και μεγάλη προσέλευση κόσμου, ο δήμαρχος Ελασσόνας Νίκος Ευαγγέλου, άναψε τα λαμπιόνια του μεγάλου χριστουγεννιάτικου δένδρου που υψώνεται στην κεντρική πλατεία, δίνοντας το σήμα για την επίσημη έναρξη των χριστουγεννιάτικων εκδηλώσεων.
Ο καιρός δεν εμπόδισε τον κόσμο να μαζευτεί από νωρίς, στην κεντρική πλατεία, η οποία γέμισε από τα χαμόγελα των παιδιών. Μικροί και μεγάλοι παρακολούθησαν την εκδήλωση της φωταγώγησης του δέντρου και αμέσως μετά ο Ηλίας Βρεττός ξεσήκωσε με τη μοναδική φωνή του.
Δείτε φωτογραφίες:
![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2018/12/DSCN0526-Αντιγραφή-1024x768.jpg)
![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2018/12/DSCN0528-Αντιγραφή-1024x768.jpg)
![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2018/12/DSCN0543-1024x768.jpg)
![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2018/12/DSCN0554-1024x768.jpg)
![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2018/12/DSCN0585-1024x768.jpg)
![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2018/12/DSCN0603-1024x768.jpg)
![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2018/12/DSCN0604-1024x768.jpg)
![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2018/12/DSCN0610-1024x768.jpg)
![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2018/12/DSCN0617-1024x768.jpg)
![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2018/12/DSCN0622-1024x768.jpg)
![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2018/12/DSCN0628-1024x768.jpg)