![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2018/02/Sakis_Video-Clip-2b.jpg)
Νέα
Συναυλία στήριξης για την τρίχρονη Ελένη Μαβίδη
Την Τετάρτη 30 Μαΐου στις 9μμ στο Μύλο 1927 θα πραγματοποιηθεί αυτοσχεδιαστική συναυλία στήριξης για την τρίχρονη Ελένη Μαβίδη. Η τρίχρονη Λαρισαία πάσχει από παρασπονδυλικό σάρκωμα του Ewing και χρειάζεται άμεσα να υποβληθεί σε χειρουργική επέμβαση προκειμένου να μπορέσει να συνεχίσει την ζωή της. Η είσοδος θα είναι ελευθέρη με μοναδική επιβάρυνση για όποιον θέλει και μπορεί, ένα κουπόνι αξίας 5 ευρώ. Θα είμαστε όλοι εκεί.