![](https://www.party971.gr/wp-content/uploads/2018/01/plirwsan-1100-eurw-gia-4-mprizoles-ki-ena-piato-thalassina_3.w_l-150x150.jpg)
Μάριος Ιωαννίδης: Μετρά ώρες… για να βρεθεί και πάλι στο Survivor – ΦΩΤΟ
Σε γνώριμα μέρη επιστρέφει ο Μάριος – Πρίαμος Ιωαννίδης. Ο φιναλίστ του περσινού Survivor, επιστρέφει στον Άγιο Δομίνικο για να παρευρεθεί στο πάρτι ένωσης των δυο ομάδων. Μαζί του θα ταξιδέψει και ο Γιώργος Χρανιώτης.
Υπενθυμίζεται, ότι οι δύο παίκτες είχαν κερδίσει στον μουσικό διαγωνισμό του πάρτι της ένωσης στον πρώτο κύκλο του Survivor. Συγκεκριμένα, στην τελική τριάδα είχαν φτάσει ο Γιώργος Χρανιώτης, ο Μάριος Ιωαννίδης και η Λάουρα Νάργες με τον πρώτο να κερδίζει το απόλυτο 10!
Όμως ο ηθοποιός, θεώρησε σωστό να παραχωρήσει το έπαθλο στον Μάριο, αφού όπως δήλωσε εκείνος έχει κάνει μαθήματα φωνητικής κι έχει και δική του μπάντα. Τότε, ο Σάκης Τανιμανίδης ανακοίνωσε πως στο πάρτι της ένωσης των δύο ομάδων του επόμενου “Survivor”, θα παρευρίσκονται τελικά και οι δύο!
Ο Μάριος ανέβασε μια φωτογραφία του από το παιχνίδι στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram και έγραψε: “I am coming home…! 2 μέρες ακόμη… Θα σας δω στην Ένωση..”.
Δείτε την ανάρτηση: